Boh nám dal do rúk účinný nástroj na vystrojovanie Cirkvi. Pomôž nám ho šíriť!

Chceš vidieť prebudenú cirkev? Poslušnú Bohu, odvážnu Ho nasledovať? Kurz Kairos to robí. Ľudia svedčia o tom, čo im kurz dal. Pozri si svedectvá z ONLINE Kairosu:

Aby sme mohli naďalej ponúkať kurz Kairos v dostupnej cene, potrebujeme pokryť náklady za preklad vo výške 2500 eur.

Všetky ostatné finančné dary pôjdu do rozvojového fondu Kairos, z ktorého sa bude financovať rozvoj kurzov, napr. preklad ďalších materiálov, či registračný poplatok pre tých, ktorí si kurz nemôžu dovoliť.

Staň sa súčasťou tohto hnutia, ktoré mení svet.

Podpor kurz Kairos na Slovensku ešte dnes.

Na misijný účet Jozefa Brenkusa: SK1411000000002621481512
Do poznámky uveď: Fond KairosO kurze Kairos ste už určite počuli a niektorí z Vás sa kurzu aj zúčastnili. Ale ako sa Kairos dostal na Slovensko?

V roku 2018 na jar sme sa postupne Lachovci a neskôr Brenkusovci vrátili z misie na Slovensko. Jojo a Roman dostali možnosť ísť na kurz Kairos do Budapešti v októbri 2018. Nevedeli presne do čoho idú, ale pred týmto kurzom sa rozprávali o tom, že by radi vytvorili nejaký kurz o zahraničnej misii na Slovensku. Keď boli na kurze, tak pochopili, že už nič netreba vytvárať. Kairos je celosvetovo uznávaný kurz, ktorý bol vytvorený na základoch skvelého materiálu, používaného na mnohých teologických školách, ktorý sa nazýva Perspectives of Mission. Najlepšie je to, že tento kurz nie je iba o zahraničnej misii, ale je takou ukážkou Božej lásky pre stratených ľudí, či už na Slovensku alebo na najvzdialenejších ostrovoch. Čítaj ďalej na blogu.